Ana SayfaGenelMicrosoft yeni Outlook Lite Android uygulaması bu ay geliyor

Microsoft yeni Outlook Lite Android uygulaması bu ay geliyor

Microsoft, Android için daha küçük ve daha hızlı bir Outlook Lite uygulaması üzerinde çalışıyor.  İşte tüm detaylar.

Yazılım devi, Microsoft 365 yol haritasında uygulamayı ayrıntılı olarak açıkladı ve burada Outlook Lite’ı “Outlook’un temel avantajlarını daha küçük bir uygulama boyutunda ve herhangi bir ağdaki düşük kaliteli cihazlar için hızlı performans sağlayan bir Android uygulaması” olarak tanımlıyor. Yol haritası, Outlook Lite uygulamasının bu ayın bir noktasında dünya çapında kullanıma sunulacağını ortaya koyuyor. ZDNet, birkaç ülkede bir Outlook Lite uygulamasının zaten mevcut olduğunu bildiriyor, bu nedenle Microsoft daha geniş bir sürüm için kendisini hazırlıyor gibi görünüyor. Microsoft’un Outlook Lite hakkındaki kendi belgeleri, uygulamanın yalnızca Outlook, Hotmail, Live ve MSN hesaplarıyla sınırlı olacağını ve iş veya okul hesaplarını desteklemeyeceğini öne sürüyor.

Microsoft yeni Outlook Lite Android uygulaması bu ay geliyor

Meta, orijinal Facebook Android uygulamasının küçültülmüş bir sürümünü oluşturan ilk büyük teknoloji şirketlerinden biriydi. Facebook Lite, 2015’te doğrudan gelişmekte olan pazarları hedefleyen 1 MB’lık bir uygulama olarak ortaya çıktı. Google, 2018’de Gmail Go da dahil olmak üzere “Go” hafif Android uygulamaları serisini izledi.

Outlook mobile, Google Play Store’da 500 milyondan fazla indirme ile Android’deki en popüler e-posta uygulamalarından biri. Verge, Outlook’u en iyi iOS e-posta uygulaması ve Android’de en iyi seçenek olarak öneriyor. Microsoft ayrıca Windows için yeni bir Outlook uygulamasını test ediyor. Yeni uygulama test aşamasında ve Web üzerinde Outlook’u temel alıyor.

Xiaomi, yeni Mi 12S Ultra amiral gemisi akıllı telefonuyla fark yarattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting