Ana SayfaDosya KonusuMFÖ, Vestel Gururla Yerli konserleri kapsamında kışı yaza çevirdi!

MFÖ, Vestel Gururla Yerli konserleri kapsamında kışı yaza çevirdi!

MFÖ, 9 Ocak Salı günü Zorlu PSM’de unutulmaz bir konsere imza attı. Müziğimizin tecrübeli ve bir o kadar da eğlenceli topluluğu, soğuk kış günlerini sıcak bir bardak çay misali ısıtmayı çok iyi biliyor!

Uzun bir aranın ardından tekrar MFÖ konserinde olmak müthiş bir duygu!

Salon tıka basa doluydu, önce ışıklar söndü, ardından Mazhar, Fuat ve Özkan’a merhaba dedik. Özkan Uğur’un sahne kostümleri yine inanılmaz hoştu. İlk olarak Mazhar Alanson’un klasik konuşmasına şahit oldu kulaklarımız, bir kez daha…

“Evlerinizden çıktınız, bilet aldınız, arabalarınızla buraya geldiniz, sıra beklediniz ve şimdi de buradasınız…” İyi ki de oradaydık ama!

Grup, konserin ilk bölümünü sürpriz bir şekilde akustik olarak gerçekleştirdi. “Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da”nın bass gitar bölümleri yine inanılmazdı. Zaten o yağmur tanelerine kendimizi öyle bir kaptırdık ki, konserin ilk yarısı ne zaman bitti anlamadık bile.

MFÖ, Vestel Gururla Yerli konserleri kapsamında kışı yaza çevirdi!

Konserin ikinci yarısında ise, orkestra da üçlüye dahil oldu ve “Ele Güne Karşı” ile zıpkın gibi bir başlangıç gerçekleştirildi. Sonrasında hem grubun klasik şarkıları hem de yeni albümden şarkılar çalındı. “Psikopatım” başladığında sahneye birden Cem Yılmaz’ın damlayacağını düşündüm, “Benim Hala Umudum Var”a sıra geldiğinde ise “Her Şey Çok Güzel Olacak” filminin sahneleri bir kez daha zihnimde canlandı. Mutlu oldum. Her konserde tekrar edilen “Fuat ve Özkan öğretmenlerin müzik dersleri” de ilgiyle takip edildi.

Ve konserin en eğlenceli kısmı, her zamanki gibi yine Özkan Uğur ile, “Olduramadım” ile gerçekleşti. O ses tonu, hareketler, bass performansı… Bu adamın her şeyi enerji patlaması, her şeyi pozitif, her şeyi gülücükler, her şeyi yaşama sevinci ve mutluluğun ta kendisi. Seviyorum, seviyoruz seni Özkan Uğur!

Finali “Sude” ile yapan efsane grup, salonu dolduran binlerce kişiyi yüzlerinde kocaman gülücüklerle evlerine uğurladı.

En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, müzik hiç bitmesin!

LG 4K UHD HU80K projektör ön inceleme – #CES2018

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting