Ana sayfa Genel Metro 2033 Redux Epic Games Store üzerine ücretsiz!

Metro 2033 Redux Epic Games Store üzerine ücretsiz!

Hali hazırda Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games Store kampanyalarına devam ediyor. Bu hafta Metro 2033 Redux ve Everything oyunları Epic Games Store’da ücretsiz!

Son dönemde yaptığı hamlelerle bir anda Steam’in en ciddi rakibi konumuna yükselen Epic Games Store, kullanıcı kitlesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Batman Arkham Collection ve LEGO Batman Trilogy oyunlarıyla toplamda 6 Batman oyununu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, bu hafta da 2 oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak.

An itibariyle 4A Games imzası taşıyan Metro 2033 Redux ve David OReilly imzası taşıyan Everything oyunları Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak yayınlanmakta. Yani Epic Games Store hesabınıza girerek bu oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunları kütüphanenize ekledikten sonra, dilediğiniz zaman bu oyunları indirip oynama hakkına sahip olacaksınız.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Bahse konu 2 oyunu da 3 Ekim’e kadar kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Sonrasına oyunlar ücret karşılığında satılmaya başlanacak.

Eğer Epic Games Store hesabınız yoksa buraya tıklayarak oluşturabilirsiniz.

Xbox Live Gold Ekim oyunları belli oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler