Metin Akpınar Cem Yılmaz karşı karşıya

Erşan Kuneri dizisinin oyuncuları

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından birisi olan Metin Akpınar, Cem Yılmaz için oyuncu kumaşı zayıf dedi. Cem Yılmaz ise buna Twitter’dan yanıt verdi!

Metin Akpınar Cem Yılmaz karşı karşıya! Metin Akpınar Haber Global’de yayınlanan Az Önce Konuştum isimli programın konuğu oldu. Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Akpınar, ünlü komedyen Cem Yılmaz hakkında çok konuşulacak ifadeler kullandı. Stand-up hakkında konuşan Metin Akpınar, “Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand-up’da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan.” dedi.

Metin Akpınar Cem Yılmaz karşı karşıya

Metin Akpınar Cem Yılmaz karşı karşıya

Usta oyuncunun bu sözlerine ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan cevap ise gecikmedi. Cem Yılmaz, resmi Twitter hesabı üzerinden şu ifadeleri kullandı: “Kıymetli büyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağolsun, teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabarenin “İnsanlığın Lüzumu Yok” oyunuydu. Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum.”

Cem Yılmaz’ın bu açıklaması sosyal medyada gündem oldu. Aslına bakarsanız bu polemiğin oldukça seviyeli olduğunu söyleyebiliriz. Bu bakımdan usta komedyeni tebrik etmekte fayda var. Metin Akpınar gibi bir isim ile ağız dalaşına girmek zaten bizce de yersiz olurdu. Böylece Yılmaz ne kadar zeki olduğunu bir kez daha gösterdi.

İşte A101’de haftanın fırsatları: Aldın aldın!