Ana SayfaFacebookMessenger ile Instagram birleşiyor! İlk adım atıldı!

Messenger ile Instagram birleşiyor! İlk adım atıldı!

Facebook’un çatısında yer alan Messenger ile Instagram platformlarını birleştirmek için ilk adım atıldı. 2021’de uygulamalar birleşebilir.

Sosyal medya devi Facebook’un Messenger ile Instagram platformlarını birleştirme gibi bir amacının olduğu bundan haftalar öncesinde belli edilmişti. Bugün bu konu hakkında ilk atılım yapıldı. Bildiğiniz gibi Facebook for Business işletmeler için sunulan birçok araçtan biri. İşletmelerin müşterileri tarafından başlatılan mesajları yönetmelerine ve etkili bir şekilde etkileşimde bulunmalarına olanak tanıyan Messenger API’si olan Facebook for Business bugün evrim geçirdi.

Facebook yapay zeka ile enerji araştırmaları yapacak

Facebook şimdi API’ye Instagram mesajlaşma desteği ekliyor. Bir işletmenin müşterileriyle bağlantı kurma yollarını genişletiyor ve etkileşimi artırmaya yardımcı olacak araçlar sunuyor.

Instagram entegrasyonları desteği ile işletmeler artık Instagram’da Profil, Mağazalar ve Hikayeler gibi birçok etkileşim yöntemine erişebiliyor. Ana faaliyet alanından elde edilen bilgiler artık Instagram mesajlaşmasının hemen yanında kullanılabilir ve insanlara, araçlara ve iş akışlarına yapılan mevcut yatırımlar kolayca Instagram varlıklarına taşınabilir.

Facebook ayrıca yaygın sorgular için yanıtları otomatikleştirme yeteneği de ekliyor. Bu, bir işletmenin müşteriye algılanan yanıt verme yeteneğini geliştirecek ve daha karmaşık sorgular için API, canlı desteğe sorunsuz bir şekilde bağlanabilir.

Messenger ile Instagram

Facebook, şu anda Adidas, H&M, Michael Kors, Sephora ve diğer tüketici markaları gibi birkaç markanın katıldığı Messaging API için bir beta programı aracılığıyla güncellemeyi kullanıma sunuyor. Beta tamamlandıktan sonra, platformu kullanan tüm işletmeler için daha geniş bir sunum görmeliyiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting