Ana SayfaHaberPUBG 60 FPS güncellemesi aldı! Konsolcular yaşadı!

PUBG 60 FPS güncellemesi aldı! Konsolcular yaşadı!

Milyonların severek oynadığı PUBG, konsol tarafında güncellendi. Güncelleme ile PUBG 60 FPS kare hızını konsollarda desteklemeye başladı.

PC’den sonra konsollara da gelen PUBG, güncellemeler ile konsol oyuncularına PC deneyimi sunmaya başlamıştı. Bugün ise yayınlanan PUBG 9.1 güncellemesi ile konsol sahipleri bayram edecek gibi görünüyor. Çünkü bu güncelleme ile PUBG 60 FPS kare hızına sahip oluyor.

Wolverine Fortnite için pençeleri biledi!

Kare Hızı Önceliği ayarında bu sefer bazı heyecan verici değişiklikler de bulunuyor. Kare sınırı artık 60 FPS’ye yükseltildi ve ekran çözünürlüğü, kare hızlarını artırmak için 1920 x 1080 olarak ayarlanacak. Yeni Kare Hızı Önceliği Xbox One X ve PlayStation 4 Pro’da olacak. Ancak bu özellik PlayStation 4 ve Xbox One S modellerine gelmeyecek. PUBG ekibinin belirttiğine göre; 60 FPS’in bu konsollara da sunulması için çalışmalar başlamış durumda.

Ayrıca Performansı artırmak için karakter animasyonu önyüklemesi eklendi. Bu, maçlara girerken daha kısa yükleme süresine ve donma durumlarının biraz azalmasına neden olacaktır. Oyun artık karakter animasyonlarını PUBG’yi ilk başlatırken yüklese de, ilk başlatıldığında yükleme süresinde hafif bir artış olacak.

PUBG 60 FPS

PUBG’nin önümüzdeki ay çıkacak olan yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X için de güncelleme alması bekleniyor. Bu güncelleme ile muhtemelen yüksek ayarlarda ve 60 FPS hızında oyunu oynamak mümkün olacak. Özellikle Xbox tarafında bu FPS’in 120’ye bile çıkabileceği söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting