Mercedes’in Geliştirdiği S-serisi Sedan Dünya’sının En İyisi


Alman otomotiv devi Mercedes, markanın en üst sınıfı olan S-serisini geliştirdi ve Dünya’nın en iyisi olma yolunda ilerliyor.

Mercedes-Benz şirketinin amiral gemisi olan S-serisi lüks, konfor, teknoloji ve estetik görünüşü ile dünyada en çok sevilen kullanılan sedan modeldi. Şimdi ise geliştirilen S-serisi sedan otomobil zirvesinde yerini almak için hazır.

Araçtaki yükseltilmiş 4.5 sürücü yardım teknolojisi dünyanın en iyisi. Sürücüye tam aktif direksiyon  desteği sağlayan Mercedes aktif seyir kontrolü,geliştirilen harita hafızası ve okuma hızı ile kavşaklardan hangi hızda geçmeniz gerektiğini bile söylüyor. Farklı sürüş modları sürücüler ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak örneğin spor modu daha konforlu, eco modu ise daha güvenli ve sakin bir yol deneyimi sunacak.

Yüksek teknolojilerle donatılan motor sürücülere yüksek performans vadediyor.

Yeni nesil 6 silindirli motorlar, Mecedes‘in 20 yıldır bu seride kullanılan V6 motorların yerini alacak. Aracın 3.0 litre turbo dizel motoru ise çok daha güçlü ve bir o kadar da sessiz. Yeni Mercedes S-serisi geniş varyantları ile 200.000 dolar ile 500.000 dolar arasında satılacak ama ilerleyen günlerde fiyatlarda ufak tefek değişikler olabilir.

 

 

 


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git