Meizu katlanabilir akıllı telefon modeli ile Z Flip serisine rakip olacak

Meizu 17 3

Son zamanlardaki ataklarıyla yeniden akıllı telefon sektörünün gündemine girmeyi başaran Meizu, şimdi de katlanabilir akıllı telefon modeliyle kendinden bahsettiriyor.

Meizu katlanabilir akıllı telefon modeli ile Z Flip serisine rakip olacak. Çin merkezli teknoloji şirketi Meizu, yeni bir katlanabilir akıllı telefonunun piyasaya sürülmesi için çalışmalara başladı. Meizu’nun Başkan Yardımcısı, şirketin bu yıl sonuna kadar bir katlanabilir akıllı telefon piyasaya süreceğini onayladı. Şimdiyse, bir sızıntıya göre, bu cihazın ana kamerası tam 200MP olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3'ün lüks versiyonları tasarlandı!

Weibo’da paylaşılan bir ekran görüntüsüne göre, muhtemelen Meizu 20 Fold olarak adlandırılacak olan katlanabilir akıllı telefon, 200MP ana kamera ile donatılmış olacak. Cihazın ISOCELL HP1 sensörü ile bağlantılı olduğu görülüyor. Bu sensör, Samsung Galaxy S23 Ultra’da bulunan son HP2’den daha eski olsa da, 8K çekim, yüksek piksel birleştirme ve hızlı otomatik odaklama gibi etkileyici özellikler sunuyor.

Galaxy Z Flip 3 12 bin TL'lik fiyatıyla

Meizu katlanabilir akıllı telefon modeli ile Z Flip serisine rakip olacak

Bu, Meizu 20 Fold’un en azından kamera departmanında gelecekte piyasaya sürülecek olan Galaxy Z Fold 5’e göre bir üstünlük sağlayabileceği anlamına geliyor. Ancak, doğru bir ISP ve yazılım olmadan, hatta 200MP kamera sensörü diğer sensörlere göre neredeyse kullanışsız olabilir. Şirketin son amiral gemisi Meizu 20 Pro, 50MP ana kamera ile donatılmış olsa da, fotoğrafçılık performansı hakkında henüz yorum yapılamıyor.

Samsung Galaxy Z Flip 3 hakkında yeni bir detay ortaya çıktı!

Meizu katlanabilir akıllı telefonuyla ilgili detaylar oldukça sınırlı. Yakın zamanda yayınlanan bir patent, cihazın Samsung’un Galaxy Z Flip modellerine benzer bir çevirme telefonu şeklinde olabileceğini ve yeni bir menteşe tasarımına sahip olabileceğini gösteriyor. Meizu katlanabilir akıllı telefon modeli ile Z Flip serisine rakip olacak.

Samsung Galaxy A24’ün fiyatı belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir