Marina Joyce Gerçekten Kaçırıldı Mı?

marina

Marina Joyce, yabancı bir Youtuber.

Makyaj ve güzellik üzerine videolar çeken, hatrı sayılır bir takipçisi ve hayran kitlesi bulunan internet fenomenlerinden.

Hatta bu fenomenlik öyle azımsanabilecek kadar bir fenomenlik de değil. Bahsi geçen yayıncının gerçekten epey fazla takipçisi olduğunu itiraf etmek gerek. Videolarında; hippi tarzını benimsediğini ve hoş bulduğunu belirten Marina, son günlerde çok başka bir konuyla gündemde.

Marina Joyce’ ın takipçileri, kendisinin birisi tarafından kaçırıldığını, alıkoyulduğunu öne sürmekteler.

Sosyal medya platformlarında hızla yayılan ve büyük yankı uyandıran bu durum üzerinde iki tane hakim görüş bulunuyor.

Bunlardan birincisi Marina Joyce’ ın gerçekten kaçırıldığı. Bu kanının oluşmasındaki en büyük etkenler ise; Marina’ nın son dönemlerde içten gülüşlerini sergilemediği, tedirgin konuşmalarının olduğunu ve daha bir çok sıradışı hareketinin olduğunu iddia eden takipçileri. Hatta bu durum o kadar büyük bir etki uyandırmış durumda ki sosyal medya platformları üzerinde #SaveMarinaJoyce hashtagleri oluşturulmuş durumda. Ancak ikinci hakim görüş ise daha da ilginç ve vahim bir durum.

İkinci hakim görüş Marina Joyce tarafından tasarlanmış, viral bir davranış olduğu yönünde. Youtuber‘ ın kaçırılma hikayesi internet ortamlarında patlama yaratacağından dahiyane şekilde planlanmış bir reklam olarak gösteriliyor. Marina Joyce, yapılan analizlerin sonucunda Youtube üzerinde haftalık 20-80 arası abone kazanıyorken; bu tarz haberlerin yayımlandığı tarihten itibaren 600.000 abone kazanmış durumda. Yani eğer tüm bu ortadaki belirsizlikler bir viral içinse, oldukça çirkin.

Ancak halen kesinleşememiş bu durum, genç bir kızın başının dertte olabileceğiyle de gündemde. Akıllardaki soru işareti; Marina Joyce gerçekten kaçırıldı mı? Umarız yakın tarihte, bu durum bir netliğe kavuşur.

Ücretsiz Windows 10 Güncellemesi Uygulaması Nihayet Sona Erdi!