Ana SayfaGenelLogitech-Tencent taşınabilir oyun cihazı görüntüleri ortaya çıktı

Logitech-Tencent taşınabilir oyun cihazı görüntüleri ortaya çıktı

Kısa bir zaman için tanıtılması beklenen Logitech-Tencent taşınabilir oyun cihazının bazı görüntüleri ortaya çıktı.

Gelen bilgiler ve fotoğraflar ile beraber Logitech-Tencent’in Android işletim sistemini çalıştırdığını ortaya koyuyor. Bulut oyun avuçiçi bu ayın başlarında Logitech G tarafından duyuruldu. Logitech G ve Tencent Games arasındaki ortaklığın bir ürünü ve bu yıl içinde piyasaya sürülebilir.

 Logitech-Tencent

Cihazın tasarımıdan bahsedecek olursan, bir PC konsolu için Tencent patent başvurusu ile r benzerlik taşıyor. Ancak görüntüler, cihazın Android çalıştırdığını (Google Play Store’un tamamlayıcısı ile) gösteriyor. Cihaz, geleneksel konsolların aksine bulut tabanlı oyunların akışına odaklanacak. Bu, Android platformunun cihazın işlemlerinde önemli olmayacağını gösteriyor.

l1

Gadget, muhtemelen her ikisi için de mevcut olan Android uygulama desteği ile Xbox Cloud Gaming ve Nvidia GeForce Now’a sahip olacak. Cihazdaki Steam simgesinin varlığı, Valve’den gelen bazı girdileri gösterir. Cihazın hem Wi-Fi hem de Bluetooth bağlantısı var, ancak 5G versiyonu da karışımda olabilir.

Cihazın bağlantısı beklenildiği gibi 5G bağlantısı ile çalışıyor. Xbox ve Steam, yeni elde taşınır cihaz için kullanılabilecek iki hizmetin yanı sıra diğer seçeneklerdir. Steam bağlantısına göre, bulut yerine PC’nizden oyun akışı yapmak için kullanılabilir. Çıkış tarihi ve fiyatlandırma konusunda henüz bir ayrıntı yok.

Pixel 7 serisi ile beraber Pixel Watch piyasaya sürülebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting