Logitech Bluetooth Audio Adaptör

Logitech Bluetooth Audio Adapter BACK

Logitech, hoparlörlerinizi akıllı telefon veya tablet bilgisayarınız için kablosuz ses sistemine dönüştüren Logitech Bluetooth Audio Adaptör’ü tanıttı. Kompakt adaptör, çoklu Bluetooth bağlantısı sunarken, tek dokunuşla iki cihaza kadar aynı anda bağlanabiliyor.

Günümüzde gerek müzik depolama, gerekse dinlemek için akıllı telefonların artık daha çok tercih edildiğine dikkat çeken Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Logitech Bluetooth Audio Adaptör ile müziklerinizi PC hoparlörüne ve ev stereo sisteminize bağlayabilirsiniz. Kolayca kurulan adaptör, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz olarak herhangi bir kablolu hoparlöre bağlanmanızı ve stereo sesi çok kaliteli bir deneyimle dinleme imkanı sunuyor” dedi.

Logitech Bluetooth Audio Adapter_BTY

Çoklu Bluetooth bağlantısı ile aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve tek bir düğmeyle cihazlar arası geçiş yaparak müzik dinleyebilirsiniz. Cihazlar 15 metre kablosuz bağlantı alanından çıktığında ise devreye giren “otomatik yeniden eşleştirme özelliği” ile yeniden sorunsuz ses deneyimi yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Logitech Bluetooth Audio Adapter

Yüksek kaliteli bir akustik için üretilen Logitech Bluetooth Audio Adaptör’ü, sadece standart analog bir RCA veya 3.5 mm kablo ile hoparlöre bağlayabilir ve yaklaşık 15 metre alan içinde müzik dinleyebilirsiniz ve kontrol edebilirsiniz.

Yunuslarla Sohbet Etmek İster misiniz?