Ana sayfa Haber LG'nin 4K Televizyonları İndirime Girdi

LG’nin 4K Televizyonları İndirime Girdi

4K televizyonlar yavaş yavaş indirime girmeye başladı.

Televizyon teknolojileri hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Bunun sonucunda ise piyasaya çok pahalı televizyonlar çıkıyor ve kullanıcılar da bu teknolojileri yakalamakta güçlük çekiyorlar.

Televizyonların geldiği son nokta olan 4K TV’ler de yavaş yavaş yayılmaya başlayan teknolojilerden biri. Henüz her eve girmemiş olan bu teknoloji yüksek maliyeti ve satış fiyatı sebebiyle kullanıcıların erişemeyeceği seviyelerde geziniyordu. Ancak LG’nin 4k TV’lerinde yapılan indirimle bu televizyonların fiyatı daha makul seviyelere geriliyor.

lg 4k

 

Yapılan indirimle 55” 4K TV’ler 4.999$,  65” TV’ler ise 6.499$ fiyat etiketiyle alıcı bulacak. Bu fiyatlar yine de beklendiği seviyelerde değil. Fakat yakın zamanda fiyatların çok daha düşeceğinin habercisi olarak görülüyor. Eğer bu fiyattan almak istemiyorsanız bir süre daha beklemeniz yeterli olabilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler