LG G4 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

lg g42

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, yeni amiral gemisi G4 için resmi tanıtım tarihini 28 Nisan olarak duyurmuştu.

LG G4 tanıtımı merakla beklenirken LG Güney Kore, LG G4’ün 31 Mayıs tarihinde şirketin ana vatanında satışa çıkacağını resmi olarak doğrulamış oldu.

Bugün gün içinde aldığımız bilgilerde, LG‘nin ilk bir yıl için ücretsiz ekran değişimi garantisi verdiğini sizlere daha önce bildirmiştik.

Ayrıca LG, Güney Kore’deki ön sipariş sahiplerine 64 GB MicroSD kart da hediye edecek. Bu hediye de LG G4’ün MicroSD kart desteğine sahip olacağını doğrulamıştı.

Son olarak LG G4 test maratonu programı için ülkemizde de kayıtlar hâlâ devam ediyor ve seçilen 50 kişi ülkemizde bir ay boyunca ücretsiz olarak LG G4’ü test etme imkânına sahip olacak.

Bu şanslı 50 kişi arasından seçilecek bir kişi ise LG G4’ün Sakıp Sabancı Müzesi içindeki The Seed Cafe’de gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliğine katılmaya da hak kazanacak.

lg g4

LG G4; 5.5 inç büyüklüğünde ve True IPS LCD ekran ve Corning Gorilla Glass 4 cama sahip olacak. LG G4’ün ekran çözünürlüğü QHD 2560×1440 piksel çözünürlük olacak.

Snapdragon 808 yongasetinin G4’te yer alması bekleniyor. Cihaz ayrıca 32 GB dâhili depolama alanı ve 3 GB ana belleği de üzerinde barındıracak.

LG G4’ün kamerası ise yine resmi olarak doğrulanan bilgilere göre 16 MP çözünürlüğe ve F1.8 diyafram açıklığına sahip olacak. LG G4 için az biraz daha beklememiz gerekecek.

WikiLeaks Belgeleri Sony’i Zor Durumda Bıraktı