LG G2 Kullananlara Müjde

lg g2

LG’nin geçen yıl piyasaya sürdüğü G2 telefonu şimdi de Lollipop güncelleştirmesiyle gündeme geldi.

Akıllı telefon pazarının popüler modellerinden biri olmayı başaran LG G2, geçen yıl tanıtılmış ve hemen ardından ülkemizde de piyasaya çıkmıştı.

Neredeyse yok denilecek kadar az bir ekran çerçevesine sahip akıllı telefon modelinin, geniş ekranı, yüksek mAh’li batarya gücü ve oldukça hızlı bir ara yüz ve Android işletim sistemi ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

Akılda kalan akıllı telefon, bugün itibariyle popülerliğini de korumaya devam ediyor. Google’ın akıllı telefon, phablet ve tablet modelleri için geliştirmeye son hız devam ettiği Android işletim sisteminin son sürümü olan Lollipop, artık LG’nin G2 modellerinde de kullanılabilir olacak.

lg g2

LG G4 için sızıntılar gelmeye devam ederken eski bir model olmasına karşın performansından ve popülerliğinden ödün vermeyen LG G2 için Lollipop güncelleştirmesi yayınlandı.

İlk durak olarak İtalya’da yayınlanan güncelleştirme, Google’ın Material Design yazılımıyla G2’nin gücüne güç katacak. Yeni bildirim sitilleri, dengeli tasarım ve daha nicelerinin de beraberinde geldiği Lollipop güncelleştirmesi, gelecek haftalarda ülkemizde de yayınlanmış olacak.

Apple ve Ericsson Arasındaki Dava Büyüyor