Ana SayfaGenelLenovo YOGA CC130 Şarj Cihazını tanıttı

Lenovo YOGA CC130 Şarj Cihazını tanıttı

Lenovo kısa süre önce Çin’de bir çok yeni ürününü tanıttığı YOGA x Xiaoxin bahar etkinliğini düzenlemişti. Şirket, girişini yapan dizüstü bilgisayarların yanı sıra bir dizi aksesuarı da duyurdu. Bunlardan biri YOGA CC65 Çift Bağlantı Noktalı GaN Şarj Cihazıdır. Lenovo şimdi sessizce YOGA CC130 şarj cihazı olarak adlandırılan daha yüksek bir modeli tanıttı.

Lenovo YOGA CC130, YOGA CC65’e benzer bir tasarım kullanmış. Bununla birlikte, bu modeldeki maksimum çıkış gücü, YOGA CC65’in iki katı olan 130 W ile sınırları zorluyor. Şarj adaptörü siyah ve beyaz renk olmak üzere iki alternatif sunuyor.

YOGA CC130 şarj cihazı, tek bir bağlantı noktasının maksimum 100 W güç çıkışı sağladığı iki USB-C bağlantı noktasıyla donatılmış. Öte yandan, şarj cihazı, iki bağlantı noktası kullanımdayken 130 W’lık bir kümülatif güç üretiyor. Bu, aynı anda cep telefonlarını ve dizüstü bilgisayarları şarj etmeye uygun bir hale getiriyor.

Lenovo YOGA CC130 Şarj Cihazını tanıttı

YOGA CC65 şarj cihazı ayrıca çift USB-C arayüz tasarımına sahip. YOGA CC65 şarj cihazı, iki USB-C bağlantı noktasıyla donatılmış. İlk bağlantı noktası maksimum 18W çıkışı desteklerken, ikinci USB-C bağlantı noktası maksimum 65W çıkışı destekliyor. Bu nedenle, çift bağlantı noktaları aynı anda maksimum 18W + 45W kullanılmış.

YOGA CC65 şarj cihazı, daha düşük güç dönüştürme kaybı ve sıcaklık kontrol seviyesi sağlayan GaN hızlı şarj teknolojisini kullanır. Şarj cihazı ayrıca 0,075 L hacme ve 103 g ağırlığa sahiptir. Bu 130W modeli, aynı şekilde GaN teknolojisini kullanmış.

Lenovo, YOGA CC130’un fiyat ve satış kanalları henüz belli değil. Ancak modelin uygun fiyatlı olmasını bekliyoruz. YOGA CC65 18 $ fiyat etiketi taşıyor. Yani bu model çok pahalı olmayacak. 

Xiaomi Mi 11 Ultra için yeni gelişmeler yaşanıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting