Lenovo, 2023’de çıkaracağı dizüstü bilgisayarları tanıtacak

Lenovo

Lenovo daha önce açıklamasında 2023’de bazı yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıtacağını açıklamıştı. Şimdi ise bu cihazlar hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Lenovo son gelen bilgilere göre 2023 yılında 5 yeni laptop modeli tanıacak. Xiaoxin serisinin bir parçası olarak Digital Series, Pro Series ve Air Series’i içeren beş yeni modeli tanıtacak. Air Serisinin incelik ve taşınabilirliğe öncelik vermesi bekleniyor. Öte yandan Pro Serisi, uzman kullanıcılara hitap etmek amacıyla performansa yönelik olacak. Yeni dizüstü bilgisayarların tam özellikleri ve özellikleri henüz yayınlanmadı ancak en son donanım ve yazılımlarla donatılmaları bekleniyor.

Lenovo

Halihazırda piyasaya sürülen yeni dizüstü bilgisayarlardan biri Xiaoxin Air 14 2023’tür. Bu model, yüksek çözünürlüklü ve hızlı yenileme hızına sahip 14 inçlik bir ekranın yanı sıra kullanıcının görme yeteneğini korumak için tasarlanmış bir dizi özelliğe sahip. Güçlü bir Intel işlemci tarafından desteklenmektedir ve geniş bellek ve depolama alanına sahiptir. Dizüstü bilgisayar ayrıca güzellik moduna sahip yüksek kaliteli bir kameraya ve WiFi-6E ve Thunderbolt 4 dahil olmak üzere çeşitli bağlantı seçeneklerine sahip.

Genel olarak, Lenovo’nun Xiaoxin serisi ile çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi dizüstü bilgisayar sunmayı hedeflediği görülüyor. Bütçe dostu bir seçenek, hareket halindeyken kullanım için taşınabilir bir dizüstü bilgisayar veya zorlu görevler için güçlü bir makine arıyorsanız, Xiaoxin serisinin ihtiyaçlarınıza uygun bir modeli olması bekleniyor.

Apple MacBook Pro modelleri 2023’ün başlarında piyasaya sürülebilir