Lara Croft Go Mirror Of Spirits DLC’si iOS’a geldi

Lara Croft Go

Çeşitli platformlarda bulunan Lara Croft GO, oynanabilirliğini yeni içeriğiyle arttırıyor. Lara Croft Go Mirror Of Spirits DLC’si iOS’a geldi.

Oyun dünyasının en sevilen karakterlerinden Lara Croft, sadece AAA oyunlarla değil yan yapımlarla da karşımıza çıkmaya başlamıştı. Bu yapımlardan birisi de bulmaca tabanlı Lara Croft Go‘ydu. Square Enix Montreal tarafından geliştirilen oyun, 2015 yılında mobil cihazlar için çıkmıştı. Ancak oyun daha sonra konsollara ve PC’ye de gelmişti. Hatta DLC bile almıştı. Şimdi de Lara Croft Go Mirror Of Spirits DLC’si iOS’a geldi.

Lara Croft Go’nun serüvenine hızlıca göz attıktan sonra DLC’nin detaylarına bakalım. Mirror Of Spirits öncelikle iOS’a geldi. Ancak henüz Android’e gelmedi. Android’e gelmesi durumunda mobil platformda iOS kullanıcıları bu genişleme paketini daha önce denemiş olacak. iOS’ta DLC mantığı, uygulamaya yapılan güncelleme gibi işliyor. 1,99 Dolarlık fiyatı olan Lara Croft GO’ya sahip olanlar bu genişleme paketini, güncelleme yolu ile indirebiliyor. Mirror Of Spirits, oyuna 3 yeni mekanik ile beraber 25 bulmaca ekliyor. Hataları düzeltiyor ve iyileştirmeler yapıyor. Ayrıca iMessage için Lara Croft GO çıkartma paketi sunuyor.

Lara Croft GO’nun iOS versiyonu belirttiğimiz gibi 1,99 Dolarlık fiyat etiketine sahip. 1,18 GB boyutu olan iOS 8.0 ve üstü işletim sistemleri ile iPhone, iPad ve iPod Touch’ta çalışıyor. Oyunun Apple TV desteği de sunduğunu belirtelim.

Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

Nintendo Switch’in Joy-Con’ları sarı renk seçeneğine kavuştu. Detayları okumak için tıklayın.