Kylie Jenner yanlışlıkla telefon içeriğini paylaştı!

Kylie Jenner yanlışlıkla telefon içeriğini paylaştı!

Kylie Jenner, bir resmin bin kelimeye bedel olduğunu kanıtladı. Yanlışlıkla telefon içeriğini paylaşan ünlü isim kendisinin Timothee Chalamet’in her zamankinden daha yakın olduğunu kanıtladı. İşte tüm detaylar.

26 yaşındaki realite yıldızı, 21 Eylül’de Milano’da düzenlenen Prada İlkbahar/Yaz 2024 şovunda fotoğraflandı. Etkinlikte yanlışlıkla telefonunun ekran resmini paylaşan ünlü isim ilişkisi hakkında fikir verdi. Etkinlikte Kylie Jenner, karartılmış güneş gözlükleri ve ışıltılı zincir zırh etekle görüldü; ikisi de elbette Prada imzalıydı. Ancak fotoğrafçının dikkatini çeken şey Jenner’ın giyimi değildi. Hala Elle Mexico tarafından çekilen samimi bir fotoğrafta, Jenner’ın telefon duvar kağıdı ortaya çıktı.

Fotoğrafta, 27 yaşındaki aktörün dudakları hafifçe Jenner’ın yanağına yapışmış görünüyordu. Selfienin yakınlaştırılmış ekran görüntüsü, güzellik sembolü ismin ince gülümsemesini ve pembe tenini gözler önüne serdi.

Kylie Jenner yanlışlıkla telefon içeriğini paylaştı!

Son birkaç aydır, Kylie Jenner ve Chalamet’in Travis Scott’tan ayrılmasının ardından çıktıkları yönünde spekülasyonlar ortalıkta dolanıyordu. Beş yaşındaki kızı Stormi Webster ve 19 aylık oğlu Aire Webster’ı realite yıldızıyla paylaşan rapçi, bu yılın nisan ayında en küçük Jenner kız kardeşinden ayrıldığını doğruladı. Bu duvar kağıdı da ilişkiyi resmi olarak doğruladı desek yanlış olmaz. Kardashian ailesine ait isim güzellik ürünleri satması ile biliniyor, bu kapsamda ön plana çıkmaya devam eden isim ilişkisi ile de bilinmeye başlayabilir. Ünlü oyuncu ile samimi pozlar veren isim yakında resmi ilişkilerini de duyurabilir.

Amazon Prime Video’da reklamlı paket standart haline geliyor


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir