Ana SayfaGenelKripto para piyasası uçurumdan döndü!

Kripto para piyasası uçurumdan döndü!

Geçtiğimiz gün kripto para piyasasında moral bozucu gelişmeler oldu. Neyse ki kripto para piyasası uçurumdan döndü. İşte detaylar.

Geçtiğimiz gün kripto para yatırımcıları açısından pek de iyi geçmedi. Özellikle sabah saatlerinde yaşanan düşüşler fazlasıyla moral bozucu oldu. Öyle ki bir ara Bitcoin fiyatı 29 bin dolar seviyesine kadar geriledi.

Hali hazırda Bitcoin için 30 bin dolar seviyesinin psikolojik bir eşik olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu eşiğin altına düşülmesi pek çok yatırımcı açısından çok da iyi olmayacaktır.

Yaşanan bu ani düşüşten hemen hemen tüm altcoinler etkilendi. Öyle ki bazı altcoinlerde değer kaybı yüzde 80’leri buldu.

Kripto para piyasası uçurumdan döndü!

Kripto para denildiğinde bitcoin ile birlikte akla gelen ilk isimlerden olan Ethereum da çok uzun bir süre sonra 2000 dolar altını görerek bir eşiği daha geride bıraktı.

Neyse ki bu düşüş çok uzun sürmedi. Gün içerisinde coin piyasasında sağlam bir toparlanma gerçekleşti. Bu toparlanma sonrasında Bitcoin 31 bin dolar seviyesine kadar yükseldi.

Ethereum ise tekrardan 2000 dolar üzerini gördü. Aynı şekilde diğer altcoinler de az da olsa toparlanma yaşandı. Şimdi asıl merak edilen unsur ise kripto paraların ne kadar daha düşüş yaşayacağı.

Ayı sezonunun gelip gelmediği de hala netleşmiş değil. Muhtemelen bu durum kullanıcılar için de çıkmaz haline geldi. Not: Bu içeriğimi kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Altcoin rallisi gelecek mi: Bu tarihler çok önemli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting