Ana SayfaHaberKış Sezonu Turnuvası Heyecanı 8 Aralık’ta Başlıyor!

Kış Sezonu Turnuvası Heyecanı 8 Aralık’ta Başlıyor!

League of Legends, turnuvalarıyla Türkiye’deki oyun tutkunlarını hararetli bir oyun mücadelesi içerisine sokarken büyük para ödülleri dağıtmaya da devam ediyor. 40 bin TL değerinde ödülün dağıtılacağı Kış Sezonu Turnuvası’nın kayıtları 7 Aralık’ta son bulurken, elemeleri ise Türkiye’nin dört bir yanında 8-9 Aralık’ta başlıyor.

Tüm dünyayı kasıp kavuran online oyun, League of Legends 2013 yılı boyunca gerçekleşecek turnuva ve etkinliklerdeki büyük ödüllerle Türk oyuncularını coşturacağa benziyor. 26.500 TL’lik para ödülünün yanı sıra ASUS ve Logitech’in vereceği ekstra hediyelerle birlikte toplamda 40.000 TL civarında ödül Kış Sezonu Turnuvası ile sahiplerini bulacak.

Kayıtlar için son gün 7 Aralık!
League of Legends’ın Adalet Meydanları’nda tüm hünerlerini sergilemek isteyen oyuncular için büyük ödüllü turnuvaya son kayıt 7 Aralık. Turnuvanın elemeleri ise Türkiye’nin farklı illerinde 8-9 Aralık tarihlerinde başlayacak. İlk olarak İstanbul, Bursa ve Ankara’da 8-9 Aralık’ta başlayan elemeler; İzmir, Eskişehir, Adana ve Mersin’de 15-16 Aralık’ta devam edecek. 22-23 Aralık’taki bölge finallerinin ardından oyuncular, 19-20 Ocak’taki kış sezonu turnuvasının büyük finalinde 200 bin RP ve 40.000 TL’lik ödüller için yarışacak.

>Turnuvalara katılmak için http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3283 adresindeki yönlendirmeleri takip edebilir ve turnuva noktalarını öğrenebilirsiniz..

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU