Ana Sayfa Haber İlkbahar Sezonu Turnuvası Elemelerinde Ödüller ve Heyecan Büyük!

İlkbahar Sezonu Turnuvası Elemelerinde Ödüller ve Heyecan Büyük!

Turnuvalarıyla tutkunlarını hem eğlendiren hem de kazandıran League of Legends’ın İlkbahar Sezonu Turnuvası 9 Mart tarihinde başlıyor. Acaba turnuvanın büyük finalinde nakit para ödülünün yanı sıra ASUS ve Logitech’ten ödüllerin sahibi hangi takım olacak? 

League of Legends’ın İlkbahar Sezonu Turnuvası’nın ilk elemelerine sadece saatler kaldı. 9 Mart tarihinde Marmara Bölgesi’nde başlayacak ve 5 bölgede, 18 şehirde devam edecek olan elemelerin ardından finale katılmaya hak kazanan sekiz takım  27-28 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan büyük finalde 60 bin TL değerindeki ödüller için mücadele edecek.League of Legends turnuva

Finallere katılmaya hak kazanan bütün oyuncular toplamda 280.000 RP kazanırken, birinci takımın üyelerinin her biri 15.000 TL’lik nakit para ödülünün yanı sıra ASUS’un usta oyuncular için özel olarak tasarladığıG46 Gaming dizüstü bilgisayarı, Logitech’in oyuncu ekipmanlarından G600 fare, G730+ klavye ve G350 kablosuz kulaklığın da sahibi olacak. İkinci takımın üyeleri 7.500 TL’lik nakit para ödülü, ASUS Nexus tablet,Logitech G500 fare, G510 klavye ve G35 kulaklık kazanırken üçüncü olan takımın üyeleri ise 5.000 TL’lik para ödülünün yanı sıra, ASUS’tan GTX660 ekran kartı, Logitech G400 fare, G410 klavye ve G330 kulaklık kazanacak.

Rekabet, mücadele, heyecan ve büyük ödüller!

League of Legends İlkbahar Sezonu Turnuvası kendini Adalet Meydanlarından göstermek isteyen tüm oyun tutkunlarını bekliyor! Bilgi almak ve kayıt olmak için http://tr.leagueoflegends.com/board/announcement.php?f=14 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting