Ana SayfaHaberS4 League Türkiye Turnuvası Büyük Ödüllerle Geliyor

S4 League Türkiye Turnuvası Büyük Ödüllerle Geliyor

Türk oyuncuları S4 League Türkiye turnuvasında karşı karşıya geliyor. Rakiplerini eleyerek 16 Aralık’ta İstanbul’daki finalini de kazanan takım ise 10 bin dolarlık büyük ödülün sahibi olacak.

6 Kasım 2012, İstanbul, Türkiye – S4 League rekabet etmeyi seven Türk oyuncuları için mükemmel bir fırsat sunuyor. MTCGAME sponsorluğunda gerçekleşecek olan S4 League Türkiye Turnuvası oyun tutkunlarına 10 bin dolar nakit para ödülü ve sürpriz hediyeler kazanma şansı tanıyor. Turnuva aynı zamanda internet ve TV kanallarından şimdiye kadar dağıtılan en büyük ödül olma özelliğini de taşıyor.

Takımını kurup, kaydolan ve elemeleri geçen oyuncular İstanbul’daki finalde büyük para ödülünü kazanmak için yarışıyor. 4’ü asil, 1’i yedek olmak üzere 5 kişiden oluşan takımlar, eleme turlarında İsviçre sistemiyle karşı karşıya geliyor.

- Reklam -

Turnuvaya katılmaya hak kazanan 64 Takım 16-17-23-24 Kasım’da başlayacak olan online eleme turlarında rastgele seçilerek kıran kırana mücadele edecek. Diğer eleme turları ise 1-2-8-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşmeye devam edecek ve son olarak S4 League Türkiye Turnuvası 16 Aralık’ta İstanbul’da son bulacak.

Detaylı bilgi için lütfen www.s4league.com adresini ziyaret edin.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting