Kingston Yeni IronKey ile geri dönüyor

Kingston IronKey

Evden çalışma sistemi yaygınlaşmaya devam ettikçe, hassas verileri güvence altına almak için uygun önlemlere duyulan ihtiyaç da artıyor. Kingston IronKey  ilk USB Type-C  Vault Privacy 50C sürücüsünü piyasaya sürdü.

Artık kullanıcılar, herhangi bir işletim sisteminde FIPS 197 Sertifikalı ve XTS-AES 256 bit donanım şifreleme özellikli Ironkey Vault Privacy 50 serisi ile, verilerini BadUSB ve Kaba Kuvvet (Brute Force) saldırılarına karşı koruyabilecekler.

Ironkey ailesinin karmaşık (Complex) veya Anahtar Parola (Passphrase) modlarına sahip Multi-Password seçeneği kullanıcıların sayısal bir PIN, boşluk karakterli cümle veya kelime listesi seçmelerine olanak tanıyor, böylece hesabın sahibi için şifrelerinin hatırlanması kolaylaşırken başkalarının tahmin etmesi daha da zorlaşıyor.

Kingston IronKey

Kingston’ın ödüllü donanım şifreleme özellikli depolama serisi, sizi ve verilerinizi korumak için tasarlanmış sayısız özellikler sunuyor. İster VP50 serisi, ister FIPS 140-3 Level 3 sertifikalı ve alfanümerik tuş takımına sahip KP200, isterseniz de Kingston’ın sezgisel renkli dokunmatik ekrana sahip ilk işletim sisteminden bağımsız, harici SSD’si VP80ES ile verilerinizin kolay bir hedef olmasına izin vermeyin.

Kingston, CES’e son katılımından beri üstün performansa ihtiyaç duyanlar için bellek ve depolama alanı sağlayan Kingston FURY oyuncu ürünleri serisini piyasaya sürdü. 7200MT/s’ye ulaşabilen yüksek hızlı Kingston FURY Renegade DDR5’ten, küçük form faktörlü sistemler için Impact SODIMM’e veya soğutucu bloklu Renegade SSD’ye kadar FURY serisi, bilgisayar meraklılarına, oyunculara ve içerik oluşturuculara aradıkları gücü ve stili sunuyor.

Gran Turismo filminden ilk görüntüler paylaşıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir