Katlanabilir Galaxy Fold’un kılıfı böyle gözükecek!

c

İki teknoloji devinin katlanabilir cihazlarını resmen tanıtmasıyla kafalarda onlarca soru işareti oluştu. Bunlardan birisi de bu cihazların nasıl kılıf tasarımlarıyla korunacağı. İşte Galaxy Fold’un kılıfı!

Katlanabilir telefonlar teknoloji dünyasının yıllardır merakla beklediği yenilikler arasında yer alıyor. Nihayetinde geçtiğimiz haftalarda hem Huawei hem de Samsung, modellerini duyurarak bu alanda büyük ses getirdi. Ancak bu cihazlar heyecan verici olmasının yanında oldukça yeni ve bir o kadar da pahalı. Hatta başka bir deyişle “deneysel”. Bu yüzden tüm aksesuarlar da deneysel ve pahalı.

Spigen’in Galaxy Fold için kılıf tasarımları!

1

Elinizde 2000 dolarlık bir telefonla gezerken onu düşürmek istemezsiniz. Özellikle telefonun her iki yüzünde ekran varsa ve telefonu kavraması zorsa. İster inanın ister inanmayın, tasarımları gereği katlanabilir cihazlar çok daha kırılgan olabilir. Ancak katlanabilir bir telefona kılıf bulmak da o kadar kolay olmayabilir. Spigen’in 20 dolardan satışa çıkaracağı bu aksesuarlar, bu alanda gördüğümüz ilk örnekler arasında yer alıyor. Önden bakıldığında tuhaf bir görüntü ortaya çıkmasa da arka yüzün -mecburen- oldukça tuhaf gözüktüğünü belirtmekte yarar var.

2

İlerleyen dönemde elbette alternatif markalar ve tasarımlar ortaya çıkacaktır, ancak bu tasarımın şu anda kullanılabilecek tek ve en iyi tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bunun benzerini Mate X için Huawei de göstermişti.

Tasarımın gerçekten kullanışlı olup olmadığını ise ancak satışların başlamasından sonra öğrenebileceğiz. Bu da yılın ikinci çeyreğini beklememiz gerektiğine işaret ediyor.

Google Chrome geri/ileri özelliği ile hızlanacak!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir