Ana SayfaHaberKariyet.net ’in ‘Ofiste İlk Günüm’ Yarışmasında Ödül Kazananlar Belli Oldu

Kariyet.net ’in ‘Ofiste İlk Günüm’ Yarışmasında Ödül Kazananlar Belli Oldu

Türkiye’nin en çok tercih edilen insan kaynakları platformu Kariyer.net ’in resmi sosyal medya sayfaları üzerinden gerçekleştirilen ‘Ofiste İlk Günüm’ yarışmasının sonuçları belli oldu. 

Adaylar tarafından oldukça yoğun ilgi gören ‘Ofiste İlk Günüm’ yarışmasında toplam 848 hikâye paylaşıldı. Uygulama kapsamında fotoğraf ve yazı ile ilk iş günü hikâyesini paylaşan Ömer Mildan, iPad 2 ödülünün sahibi oldu. İlk iş günü hikâyelerini paylaşan ilk 100 kişi ise Bilge Adam’dan Microsoft Office Online eğitim paketi kazandı.

14 bin 733 oy kullanıldı

Kariyer.net’in resmi Facebook sayfası üzerinden Nexum tarafından geliştirilen uygulama ile gerçekleştirilen ‘Ofiste İlk Günüm’ yarışması için toplam 848 hikaye gönderildi. Yarışma Facebook sayfası üzerinden 175 bin, Twitter sayfası üzerinden ise 7 bin 637 kişi tarafından görüntülendi. İlk İş Günün uygulaması kapsamında 14 bin 733 oy kullanıldı. Katılımcıların yüzde 55’ini erkek adaylar, yüzde 45’ini ise kadın adaylar oluşturdu.kariyer

Kazanan hikaye ve adayların listesi yayınlandı

Kariyer.net’in Ofiste İlk Günüm uygulaması kapsamında İpad2 kazanma şansı yakalayan Ömer Mildan’ın hikayesini ve ilk iş günü hikâyelerini göndererek, Microsotf Office Online eğitim paketi kazanan ilk 100 kişinin listesini aşağıdaki linkten takip edilebiliyor.

https://www.facebook.com/kariyernet/app_366285783465529

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting