Ana sayfa Genel Julia Louis-Dreyfus Apple TV+ ile sözleşme imzaladı

Julia Louis-Dreyfus Apple TV+ ile sözleşme imzaladı

Stream video servisleri arasındaki yıldızları kendine bağlama yarışı hızla devam ediyor. Şimdi de Seinfeld’in yıldızlarından Julia Louis-Dreyfus Apple TV+ ile çok yıllı sözleşme imzaladı.

Ünlü yıldız Apple TV+ için sadece dizilerde, filmlerde rol almayacak. Aynı zamanda sektörün deneyimli bir profesyoneli olarak yapımcı olarak da görev yapacak.

Julia Louis-Dreyfus Apple TV+ için ne yapacak?

Julia Louis-Dreyfus için, medyadaki en eğlenceli/komik kadın yorumları yapılırken, Apple’ın onun için düşündüğü yapımlar henüz net değil. Dev şirketin, oyuncunun oynamak isteyeceği dizileri kendisinin belirleyip hatta yapımcılığını da üstlenmesini istediği düşünülüyor.

Hollywood starlarının yayın şirketleriyle bağlayıcı sözleşmeler imzalaması, piyasadaki rekabeti artıran bir unsur olarak kabul ediliyor. Netflix, Disney veya Apple TV+ gibi devler, ünlü isimleri kendilerine bağladıkça daha çok seyirci kazanıyorlar. Daha fazla seyirciye sahip olmak ise ünlü isimlerin daha yüksek ücretle ve daha yüksek izlenme oranlı yapımlar için o servislerle anlaşma yapmasını kolaylaştırıyor.

Rakiplerinin arka arkaya ünlü isimlerle anlaşma imzalaması üzerine Apple da son dönemde hareketlendi.

Cyberpunk 2077 Eylül ayına ertelendi!

Kısa süre önce de HBO’nun efsanevi eski CEO’su Richard Plepler ile anlaşma imzalamıştı. Daha önce de ABD’de kadın programlarıyla büyük reyting yapan Oprah Winfrey da Apple TV+ için çalışacağını açıklamıştı.

Disney de yeni girdiği rekabette, Star Wars’ın yeni bölümlerinde öne çıkan yapımcıları ve oyuncuları kendine bağlayarak yayıncılık işinde daha da güçleneceğinin işaretlerini vermişti.

Julia Louis-Dreyfus Apple TV

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler