Ana SayfaHaberizApps Kariye Aplikasyonu Yayınlandı

izApps Kariye Aplikasyonu Yayınlandı

İzApps’in Kültür Bakanlığı desteğiyle hayata geçirdiği Kariye Sanal Müze uygulamasını ziyaret edenler iPad veya İstanbul yeraltı Arkeolojisi turu kazanma şansı yakalıyorlar.

Yeni nesil teknolojileri kullanarak günümüz insanına eşsiz deneyimler yaşatmak, evrensel değerleri ve kültürel zenginlikleri erişilebilir kılmak amacıyla çalışmalarını yürüten izApps , T.C. Kültür Bakanlığının desteği ve BKG’nin katkılarıyla hayata geçirdiği Kariye Sanal Müze uygulamasına facebook sayfası üzerinden düzenlediği bir yarışma ile yeni bir boyut getirdi. İpad veya İstanbul yeraltı Arkeolojisi turu ödüllü yarışmaya katılmak için 17-28 Aralık tarihleri arasında izApps facebook sayfasına girerek (http://www.facebook.com/izApps ) detayları öğrenmek ve katılmak mümkün.iz_apps

Kültürel zenginlikleri geleceğe taşımak, korumak ve daha kolay yaşanabilir kılmak için teknolojiyi sanatla harmanlayan izApps, Kariye Müzesi uygulamasının yurtdışı ve Ülkemizde gördüğü ilginin verdiği cesaretle değeri günden güne artan “Topkapı Sarayı/Harem” uygulamasının çalışmalarını başlattı. Ocak ayında raflardaki yerini alacak Harem, tüm dünyanın en çok merak edilen ve en gizemli dünyasının kapılarını muhteşem hikayelerle birlikte açmaya hazırlanıyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting