Ana SayfaGenelİndirimi Cebe Taşıyan Mobil Uygulama!

İndirimi Cebe Taşıyan Mobil Uygulama!

 “Önce gör, sonra öde” sistemi ile e-ticarete farklı bir boyut kazandıran Kapory, Aralık ayı itibariyle hayata geçirdiği mobil uygulaması ile kullanıcılarına bulundukları lokasyonlara en yakın noktalardaki indirimleri anında ceplerine ulaştırıyor.

Online İşler A.Ş.’nin hayata geçirdiği yeni nesil ön ödemeli alışveriş modeli Kapory, tüm İOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu mobil uygulamasını 1 Aralık itibariyle hayata geçirdi. Bulundukları bölgedeki en uygun Kapory indirimlerini sunan uygulama, kullanıcılarına anında rahat ve avantajlı alışveriş fırsatı yaratıyor.

kaporymobil3_1

Kapory kampanyaları, mobil uygulama ile tüm Türkiye’ye ulaşıyor

Türkiye’nin ilk ön ödemeli alışveriş dönemini başlatan Kapory, indirim ve avantajları en kısa yolla kullanıcılarıyla buluşturuyor. E-ticarette sunduğu “önce gör, sonra öde” sistemiyle kullanıcıların haklarını koruyan ve zararlarını minimuma indiren uygulama, tüketici dostu olmasıyla öne çıkıyor. Kapory mobil uygulaması sayesinde bulundukları bölgeye en yakın noktalarda anında indirim ve kampanyalara ulaşma fırsatı yakalayan üyeler, hizmet veya ürünün düşük orandaki ön ödemesini yapıyor, ardından hizmeti veya ürünü görüp memnun kalırlarsa ödemenin tamamını gerçekleştirebiliyorlar.

Kapory, gece hayatından kültür sanata, turizmden eğlenceye, güzellik ve bakımdan restoranlara kadar birçok farklı markanın hizmetlerinin yanı sıra, dünya markalarını da büyük indirim kampanyalarını üyelerine sunuyor.

The Elders Scrolls Online, Yakında Piyasada!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting