İşte Square Enix’in yeni oyunu; Left Alive

left alive

Şu aralar oyun dünyasının kalbi Japonya’da atıyor. Tokyo Game Show öncesi, duyurular ardı ardına geliyor. İşte yeni bir oyun; Left Alive.

Sonbaharın gelmesiyle birlikte oyun sektöründe gözle görülür bir hareketlilik yaşanmaya başladı. Seri halinde çıkan yapımların yeni oyunları birer birer raflardaki yerini alıyor. Bir yandan yeni oyunlar satışa sunulurken, bir yandan da yeni oyunlar duyuruluyor.

Yarın Japonya’da başlayacak olan Tokya Game Show 2017 öncesinde bir PlayStation konferansı düzenlendi. Bazı geliştiriciler bu konferansta önemli bilgiler paylaştı. Bu geliştiricilerden birisi de Square Enix.

Square Enix geçtiğimiz gün yeni hayatta kalma temalı aksiyon oyunu Left Alive’ı duyurdu. Yapımcı firma, PC ve PlayStation 4 için gelecek olan Left Alive hakkında kapsamlı bir açıklamada bulunmadı. Yalnızca oyun için kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Square Enix yetkilileri, Left Alive hakkındaki detaylı bilgilerin 21 Eylül’de Tokyo Games Show etkinliğinde oyun severlerle paylaşılacağını belirtti.

Bu arada Left Alive için yayınlanan kısa tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Aslında videodan pek birşey anlamak mümkün değil. Sadece savaştan henüz çıkamamış bir şehir portresi göze çarpıyor. Ayrıca videoda görünmese de arka planda bir tankın paleti ile çıkardığı sesi de duyabiliyoruz. Oyunda muhtemelen savaştan kaçan bir kişiyi kontrol edebiliriz. Elbette yine de kesin konuşmamak gerekiyor. Zira belkide tanklar, helikopterler bizi başka tehlikelerde korumak için oradadır. Bekleyip göreceğiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir