İşte karşınızda en ucuz iPhone modeli: iPhone SE 3

iphone Xr 2

Apple’ın “uygun fiyatlı” olarak nitelendirdiği modeli için çalışmalar hız kazanmış durumda. İşte detaylar!

İşte karşınızda en ucuz iPhone modeli: iPhone SE 3. Bildiğiniz gibi Apple marka bir akıllı telefon satın almak ülkemizde hayli zorlaştı. Artan döviz kuru, yükselen fiyatları da beraberinde getirdi ve iPhone satın almak orta gelir düzeyine sahip bireyler için bile imkansızlaştı. Peki ama nispeten uygun fiyatlı bir iPhone modelinin yakında satışa çıkacağını söylesek?

İşte karşınızda en ucuz iPhone modeli: iPhone SE 3

Apple daha uyguna sattığı modellerine SE takısını ekledi. Ayrıca bu telefonlar görünüş olarak eskiyi çağrıştırsa da performans olarak hiç de eski değildi. Muhtemelen iPhone SE 3 de öyle olacak.

iphone xr fiyatı 1

Beklentiler telefonun 2022 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacağı yönünde. Ayrıca cihazın bazı özellikleri de şimdiden sızdırıldı. Buna göre iPhone SE 3, 4.7 inç büyüklüğünde olan LCD ekran paneli ile gelecek. 90 Hz yenileme oranı sunması beklenen cihaz, gücünü ise Apple A15 Bionic yonga setinden alacak. Modelde yer alması muhtemel RAM kapasitesi ise 3 GB.

Telefonun fiyatı ise son nesillerin en uygunu olacak. Şu anda bir rakam vermek zor olsa da iPhone SE serisinin çıkış amacının zaten bu olduğu biliniyor. Telefonun tasarımsal yapısı ise ancak 2022 yılında belli olacaktır. Bakalım iPhone SE 3 gerek donanımsal özellikleri gerekse fiyatı ile beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

İnsan beynini canlı tutmanın yolunu buldular: Felç tarihe karışabilir işte tüm detaylar