iPhone X, Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak?


Apple’ın kısa süre önce tanıttığı yeni iPhone modeli iPhone X, ülkemizde gecikmeli olarak mı satışa sunulacak? İşte bu sorunun yanıtı.

Apple’ın yaklaşık olarak 2 hafta önce Apple Campus’te gerçekleştirdiği etkinlik milyonlarca kişi tarafından canlı olarak takip edildi. Steve Jobs konferans ve toplantı salonunda gerçekleşen etkinliği izleyen herkes yeni nesil iPhone modeli; iPhone X için oradaydı.

Apple’ın geleceğe atılan ilk adım olarak nitelendirdiği iPhone X, tasarımı ve özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Cupertino merkezli firma, iPhone X’in fiyatını normalin hayli üstünde tutsa da cihaza olan talep hiç de azımsanacak gibi değil.

Gecenin yıldızı diyebileceğimiz iPhone X henüz satışa sunulmamış olsa da şimdiden gelmiş geçmiş en çok satan iPhone modeli olacağı söyleniyor. Üstelik 999 dolarlık fiyatının da bu duruma engel olması pek de mümkün görünmüyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git