iPhone X benzeri Oppo F7 için yeni görseller yayınlandı


Apple’ın geçtiğimiz yıl satışa sunduğu iPhone X, uçtan uca ekran tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Genel olarak bu tasarım çizgisindeki tek şikayet edilen nokta, ekranın üst orta kısmında kamera ve sensorlerin yerleşimi için bırakılan çentik olmuştu. Fakat ne kadar ilginçtir ki Apple’ın bile pek memnun olmadığı bu çentik kısa sürede moda oldu. Uçtan uca ekran tasarımına sahip modellerde görmeye alışık olduğumuz bu çentik modasına yakında yeni bir cihaz daha eklenecek. Evet Oppo F7’den bahsediyoruz. Oppo F7, selfie odaklı yapısı ve uçtan uca ekran tasarımı ile piyasadaki iddialı modellerden biri olabilir.

Oppo F7, uçtan uca ekranı ve 25MP’lik ön kamerası ile geliyor

Bilindiği üzere Oppo, akıllı telefon pazarında ilk 5 içerisinde bulunuyor. Elbette Çinli üretici bu başarısını Asya pazarına borçlu. Agresif fiyat politikası sayesinde, kısa sürede önemli bir kullanıcı kitlesine erişen Oppo F7 modeli ile bu kitleyi daha da genişletmek istiyor.

6.2 inçlik bir ekranla gelecek olan telefonun ekran gövde oranının yüzde 89.09 olacağı iddia ediliyor. Bu Oppo F7’yi alanında 1 numara yapmaya yetecek.

Oppo’nun “Selfie Expert” kategorisine konumlandırdığı F7, 25MP’lik selfie kamerası ile gelecek. Bu telefonun selfie odaklı bir cihaz olduğu anlamına da geliyor.

Oppo telefondaki çentiğe ise biraz takmış durumda. Keza son yayınlanan tanıtım görsellerinde de bu durum net bir şekilde gözler önüne serilmiş. Oppo tarafından yayınlanan resmi görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Huawei’den gülümseten P20 Pro reklamı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin