Ana SayfaAppleiPhone ve iPad için 2015 yılının en popüler uygulamaları belli oldu!

iPhone ve iPad için 2015 yılının en popüler uygulamaları belli oldu!

2015’ın sonuna doğru yaklaşırken, Apple, App Store’un en popüler uygulamalarını açıkladı. App Store uygulama marketinden yıl içerisinde en çok indirilen ücretli ve ücretsiz uygulamalar galerimizin ilerleyen sayfalarında sizleri bekliyor.

2015-app-store-01

Her akıllı telefon kullanıcısının vazgeçilmezi olan mobil uygulamalar, gerek yapımcılarına gerekse uygulama marketlerine ciddi paralar kazandırıyor. Kullanıcılar tercihler, tavsiyeleri ve uygulamanın nitelikleri bir uygulamanın geleceğini belirliyor. İşte tüm bu kriterlerin harmanlanmış halinin bir sonucu olarak Apple, App Store’un en popüler uygulamalarını açıkladı. Uygulamalar, iPhone ve iPad uygulamaları olarak ikiye bölünmüş durumda. iPhone ve iPad uygulamaları da kendi içerisinde ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılmış durumda.

App Store editörleri tarafından oluşturulan listede oldukça tanıdık gelen Facebook, Snapchat, Instagram gibi uygulamalar göreceksiniz ancak aralarda hiç beklenmedik yapımlar dikkat çekiyor. Listede oyunlar ve uygulamalar karışık şekilde verilmiş. App Store editörlerine göre yılın en çok çıkış yapan uygulaması Periscope, en çok çıkış yapan oyunu ise Crossy Road olmuş. Galerimizde toplamda 4 farklı liste ve 40 uygulama bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting