iPhone 8 beklentileri karşılayabilecek mi?


Apple’ın önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni nesil iPhone 8 modeli beklentileri karşılayabilecek mi? İşte detaylar.

Şu aralar teknoloji gündeminin en önemli başlıklarından birisi de hiç şüphesiz iPhone 8. Apple’ın yalnızca 3 gün sonra tanıtacağı yeni iPhone modelinin tasarım çizgisiyle de çığır açması bekleniyor. Peki iPhone 8 gerçek anlamda beklentileri karşılayabilecek mi? İşte asıl merak edilen konu bu.

Açıkçası, iPhone 7’den beklentiler hayli fazlaydı. Fakat Apple iPhone 7 ile beklentilerin gerisinde kaldı. Bu duruma rağmen Cupertino merkezli şirket, en fazla kar elde eden akıllı telefon üreticisi olmayı başarmıştı.

Fakat söz konusu iPhone 8 olduğunda çıtanın bir nebze daha yükseldiğini söylememiz mümkün. Bu durumun temel nedeni ise en başından beri bu cihaza yoğun bir talep olması. Peki yeni iPhone modeli bu kadar baskıyı kaldırabilecek mi?


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

iPhone 8 beklentileri karşılayabilecek mi? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Tubidy dedi ki:

    Görüntü ve işletim sistemi olarak yine her zaman ki kaliteyi sunacaktır. MP3 indirme ve dinleme olaylarını biraz daha esnek yapıda yaparlarsa bence çok daha iyi olur.

  2. tubidy mp3 dedi ki:

    İphone x sipariş verdim almanyadan umarım beklediğim gibi bir telefon çıkar. Kesinlikle bağımlılık yapan bir marka iphone den vazgeçemiyorum.

Sayfa başına git