Ana sayfa Apple Iphone 5s'in Yeni Rengi

Iphone 5s’in Yeni Rengi

Apple’ın önümüzdeki ay tanıtacağı iPhone 5S hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.Siyah, Beyaz ve Şampanya renklerinde çıkacak olan iPhone 5S’in geçtiğimiz günlerde sızdırılan şampanya rengi modeline ait yeni görüntüler de sızdırıldı.

İphone 5s Sampanya Renkli
İphone 5s Sampanya Renkli

Geçtiğimiz günlerde cihazın fiyatını sızdıran ve daha önce Apple’ın cihazları hakkında doğru bilgiler sızdırması ile bilinen Sonny Dickinson, şimdide cihazın arka kasasının görüntülerini sızdırdı. Görüntüler değişik açılardan ve oldukça net çekilmiş görüntüler gösteriyor ki Apple renk seçimiyle de kullanıcıların kalbinde yer edinecek.

İphone 5s Sampanya Renkli
İphone 5s Sampanya Renkli

Apple’ın geçtiğimiz aylarda aldığı parmak izi patenti ve iOS 7’deki parmak iziyle ilgili bilgilere dayandırılan iddialara göre, iPhone 5S’de parmak izi algılayıcı olabilir. Tabi bu bilginin artık her iPhone tanıtımından önce çıktığını ve şehir efsanesi haline geldiğini de hatırlatalım.Daha büyük batarya ve yenilenen işlemcinin kullanılacağı iPhone 5S, daha etkili bir iOS 7 deneyimi sunacak gibi gözüküyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler