Ana SayfaAppleiPhone 5S’in Haziran Ayında Satışa Sunulacağı Söylentileri Artıyor!

iPhone 5S’in Haziran Ayında Satışa Sunulacağı Söylentileri Artıyor!

Yaz aylarına doğru Apple hakkındaki söylentilerde yavaş yavaş artmaya başladı. Firmanın rakipleri yavaş yavaş yeni modellerini gün yüzüne çıkartıyorlar. Peki ya Apple?

Apple’ın rakipleri arasında Android işletim sitemine sahip akıllı telefonlar yer alıyor. Bunların başında Sony, Samsung ve HTC geliyor. Sony yeni ürünleri Xperiz Z ve Xperia ZL akıllı telefonlarını geçtiğimiz dönemde tanıttı. Full HD ekrana sahip bu modellerden Xperia Z satışa sunuldu ve ZL’de çok yakında satışa sunulacak. Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S4 ise henüz gün yüzüne çıkmış değil. Bu yeni akıllı telefonun Mart ayında satışa sunulması bekleniyor. HTC ise yeni M7 akıllı telefonu ile gündemi meşgul ediyor. Bu yeni akıllı telefonun da bu ayın sonunda gerçekleştirilecek Dünya Mobil kongresinde tanıtılması bekleniyor. yeni_iphone-tasarımı
Hal böyle olunca Apple’dan da yeni bir akıllı telefon beklentisi doğuyor. Firma yeni akıllı telefonunu muhtemelen Mart ayı içerisinde tanıtmayı planlıyor ve Haziran ayında ise satışa sunmayı hedefliyor. Bu yeni ürünün ismi ise iPhone 5S olacak ve iPhone 5 ile aynı tasarımda satışa sunulacak. Sadece performans anlamında gelişmeleri üzerinde taşıyacak olan iPhone 5S’in Super HD kameraya, NFC desteğine, 128 GB’lık modele ve içerisnde Apple TV’den yeni özellikler taşıması bekleniyor. Apple’ın iPhone 5 üretimini azalttığı gelen haberler arasında yer alıyor. Firma 40 milyonluk son sipariş rakamını 30 milyona düşürmüş durumda. Bu ve bunun gibi belirtilerde iPhone 5S’in çıkma olasılığını arttırıyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU