Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 15 Ultra geliyor!

iPhone 15 Ultra geliyor!

Gelecek yılki iPhone, Apple’ın adlandırma kuralına bir değişiklik getirebilir. Bloomberg muhabiri Mark Gurman’a göre şirket, 2023’teki en büyük ve en pahalı cihazını, son performansı göz önüne alındığında beklediğiniz gibi iPhone 15 Pro Max yerine iPhone 15 Ultra olarak adlandırabilir.

iPhone 15 Ultra geliyor! Bu değişikliğin, Apple’ın 2020’de iPhone 12’yi piyasaya sürmesinden bu yana iPhone’un en önemli yeniden tasarımına denk geleceği bildiriliyor. Gurman, iPhone 15’in diğer “daha büyük değişikliklerin” yanı sıra USB-C’ye sahip olmasını bekliyor.

Apple, iPhone 14'ü etkileyen iOS16 hatasını düzeltti

Apple’ın akıllı telefon hattı, yıllar içinde birkaç markalaşma ince ayarı gördü. iPhone’un ilk günlerinde, şirket her iki yılda bir önemli bir güncelleme yayınladığında, yinelemeli modeller bir “S” işareti taşıyordu. 2019’dan beri ve hattın ana akım ve premium varyantları içerecek şekilde çeşitlendirilmesinden bu yana şirket, en gelişmiş telefonlarını pazarlamak için “Pro” ve “Pro Max” tanımlarını kullandı. Üstelik bu yılın başlarında, Apple’ın 2017’den beri kullanmadığı Plus markasının geri dönüşü görüldü. Pro Max’i Ultra lehine bırakmak, Apple Watch serisi artık bir Ultra model içerdiğinden çok mantıklı olacaktır.

Apple, iPhone 14'ü etkileyen iOS16 hatasını düzeltti

iPhone 15 Ultra geliyor!

iPhone 15 söylenti değirmeni şimdiden birkaç ilginç tahmin üretti. Gurman daha önce Apple’ın Avrupa Birliği’nden önce USB-C iPhone’ları test ettiğini ve 2024’ten sonra yapılan tüm yeni akıllı telefonların bağlantı noktasına sahip olmasını gerektiren bir yasayı uygulamaya koyduğunu bildirmişti. Daha yakın zamanlarda, ekran analisti Ross Young, iPhone 15 serisinin tamamının iPhone 14 Pro’nun Dinamik Ada ekran kesimine sahip olacağını söyledi.

iphone 14

Daha yakın bir geleceğe bakan Gurman, bugün Apple’ın bu sonbaharda başka bir etkinlik düzenlemeyebileceğini de yazdı. Şirketin yeni Mac mini, MacBook Pro ve iPad Pro modellerini yıl sonundan önce duyurmayı planladığını söyledi. Bununla birlikte, bunlar öncelikle mevcut cihazlara yönelik yinelemeli güncellemeler olacağından, Gurman, Apple’ın bu ürünlerin varlığını bir dizi basın bülteni aracılığıyla dünyayla paylaşmasının “daha muhtemel” olduğunu öne sürüyor.

Oppo Find X6 özellikleri sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting