Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 15 özellikleri şimdiden sızdırılmaya başladı

iPhone 15 özellikleri şimdiden sızdırılmaya başladı

Akıllı telefon dünyasının en önemli serilerinden biri olan iPhone, henüz 14 ile karşımıza çıkmasının üzerinden 20 gün geçmeden şimdi de 15 modelleriyle adından bahsettirmeye başladı.

iPhone 15 özellikleri şimdiden sızdırılmaya başladı. Akıllı telefon dünyasının en çok sevilen yönü, sızıntıların ve iddiaların hiç bitmiyor olmasıdır. Ancak eğer söz konusu marka Apple’sa, teknoloji meraklıları bu konuya ayrı bir önem gösterir. İşte bu durumun farkında olan duyum hesapları, sürekli olarak Apple’ın yeni cihazları hakkında bilgi verebilmek için birbirleriyle yarışıyor. Ancak bu kapsamda iPhone 15 serisi için ortaya atılan son iddialara baktığımız zaman, aslında bu özelliklerin malumun ilanı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz.

iPhone fiyatlarında artış

İçinde bulunduğumuz Eylül ayının başında tanıtılan ve birkaç gün önce de ilk teslimatları yapılan iPhone 14 serisinden sonra artık gözler iPhone 15 modellerine çevrildi. Bununla birlikte yeni modeller için ortaya atılan ilk özellikler aslında hemen herkesin rahatça tahmin edebileceği cinsten bilgiler.

iOS 15, Apple Health uygulama verilerini doktorlara aktaracak

iPhone 15 özellikleri şimdiden sızdırılmaya başladı

Buna göre iPhone 15 serisinde yer alacak Pro modelleri, karşımıza 8K çözünürlüğünde video çekebilecek kameralarla gelecek. Ayrıca Apple’ın yeni serisinde de ikili yapısını koruyacağı kesin. Buna göre iPhone 15 ve iPhone 15 Plus modelleri karşımıza Bionic A16 yonga setleriyle çıkacakken, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde ise Bionic A17 yonga setlerini göreceğiz.

Şarj girişi bulunmayan iPhone

Bir diğer önemli özellik ise Dynamic Island yapısında görülecek. Bu yıl yalnızca iPhone 14 Pro modellerinde gördüğümüz bu özellik, gelecek yıldan itibaren bütün iPhone modellerinde standart bir donanım olarak karşımıza çıkacak.

Asus ROG Phone 6D ve 6D Ultimate resmen tanıtıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting