iPhone 12 mini görüntülendi! Tutmayın küçük enişteyi!

iPhone 12 etkinliği

Apple’ın uygun fiyatlı model iPhone 12 mini bugün görselleri ile karşımıza çıktı. Görünüşe göre bu telefon baya mini olacak.

Apple, Ekim ayının ikinci haftasında yeni iPhone modellerini sergileyeceği etkinliği düzenleyecek. Bu etkinlikte iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve Pro Max modelleri sergilenecek. Ana modellerde ikili kamera kurulumu yer alacakken derken, bugün ilginç bir sızıntı ortaya çıktı.

Cupertinolu teknoloji devi bu yıl sadece ikili kamera kurulumuna mini modelinde yer verecek. Ana ve Pro modellerde üçlü kamera kurulumu yer alacak. Ancak mini ve ana modelde LCD ekran yer alacakken, Pro modellerde OLED panele yer verilecek. Bu yüzden Pro modellerin fiyatları 200-300 dolar daha pahalı olacak.

iOS 14.0.1 sorunları çözmek için geldi!

En tepe modeli satın alsanız bile kutu içeriğinden maalesef ki şarj adaptörü ve 3.5mm kulaklık çıkmayacak. Apple bu sayede maliyeti düşürecek. Tüm modellerde dünyanın en güçlü mobil işlemcisi olan Apple A14 yonga setini kullanacak olan Apple, performans konusunda Android cephesindeki tüm rakiplerinden daha iyi olacak.
iPhone 12 mini

Türkiye’de uyguladığı yüksek fiyat politikasına bu yılda da devam edecek olan Apple, muhtemelen yeni modellerini 7.999 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Pro modeller ise 13.000 TL’yi çok rahat bir şekilde görecek.

iOS 14 simge değiştirme nasıl yapılır?

Kutusundan iOS 14 ile çıkacak olan yeni modeller muhtemelen koronavirüs salgınından dolayı 2021’in ilk ışıklarında Türkiye’e olacak.