iPhone 11 Smart Battery Case satışa sunuldu!

iPhone 11 Smart Battery Case

iPhone 11 Smart Battery Case bugün Apple Store’da satışa sunuldu. Fotoğraf çekmenizi kolaylaştıracak olan bu kılıf kablosuz şarj desteğine de sahip.

Cupertinolu teknoloji devi Apple, bugün merakla beklenen iPhone 11 için bataryalı kılıflarını satışa sundu. iPhone 11 Smart Battery Case olarak isimlendirilen bu kılıflar, serinin bir önceki kılıflarından farklı özellikler sunuyor.

iOS 13.2.3 güncellemesi yayınlandı!

iPhone 11 Pro ile üçlü kamera kurulumuna geçerek fotoğrafçılığa önem verdiğini gösteren Apple, bu kılıflar ile fotoğraf çekmeyi kolaylaştırıyor. Kılıfta, Kamera uygulamasını açan özel bir düğme bulunuyor ve iPhone’un kilidi açıkken de kapalıyken de çalışıyor. Düğmeye kısa bir süre dokunarak fotoğraf çekebiliyor, daha uzun dokunarak video kaydedebiliyorsunuz.

Türkiye’de tüm modeller ve renkler için 999 TL‘den satışa sunulan bu kılıflar bir de kablosuz şarj özelliğini destekliyor.

iPhone 11 Smart Battery Case

Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj aygıtlarıyla da uyumlu. iPhone’unuzu ve Smart Battery Case’i aynı anda şarj edebiliyorsunuz. Smart Battery Case, tamamen şarj edildiğinde %50’ye kadar daha uzun pil ömrü sunuyor.

Apple 2019 4. çeyrek finansal raporlarını açıkladı! Peki, iPhone 11 satışları ne durumda?

iPhone 11 için siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan bu kılıfın iPhone 11 Pro’da ise Kum Pembesi renk seçeneği de yer alıyor. Tasarımsal açıdan yine aynı şablonu kullanan Apple’ın, telefonun kalınlığını arttırmamak için çıkıntılı bir tasarıma yer verdiğini belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin