Ana Sayfa Donanım Intel Extreme Masters Organizasyonunda Kingston Gücü

Intel Extreme Masters Organizasyonunda Kingston Gücü

Kingston, dünyanın en önemli ve sıra dışı oyun organizasyonlarından biri olan Intel Extreme Masters’ın global sponsoru oldu. Birden fazla kıtada birçok farklı ülkede gerçekleştirilecek olan turnuvada oyuncular, Kingston’ın yüksek performanslı HyperX belleklerinin kullanılacağı 120 elit oyun sistemiyle oyunlarda ter dökecek.

Dünyanın saygın ve lider bellek ürünleri üreticisi Kingston Technology, dünyanın en büyük ve en sıradışı e-spor turnuvalarından biri olan Intel Extreme Masters’ın global sponsoru olduğunu duyurdu. Intel Extreme Masters’ın 8. Sezonu için hazırlanacak 120 üst düzey oyun sisteminde Kingston’ın en yüksek performansı sunan HyperX bellekleri kullanılacak.hyperx_predator_straight_hr

Kingston’ın sponsorluğunda start alacak olan Intel Extreme Masters’ın 8. Sezonu birden fazla kıtada birçok farklı ülkeden en iyi oyuncuları bir araya getirecek. Kingston HyperX ürünleri New York, Singapur, Sao Paulo’da yapılacak elemeler ve Polonya’da yapılacak büyük dünya finalinde dünyanın en iyi oyuncularına en yüksek performansı sunacak.

Kingston HyperX, dünya çapında birçok oyun organizasyonuna ve oyun takımına sponsorluk desteği veriyor. Bunlar arasında; Evil Geniuses, SK-Gaming, Team SoloMid, World Elite, Taipei Assassins, Taipei Snipers, Malaysia’s Orange Esports, Korea’s Incredible Miracleve Türkiye’den HWA Kingston gibi ekipler bulunuyor. Bunun yanında dünyanın dört bir yanından yüzlerce LAN turnuvası da Kingston sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. Kingston, bu vizyonuyla dünyada e-sporun gelişmesi katkıda bulunmaya ve oyuncular için en iyi deneyimi sunacak ürünleri geliştirmeye devam edecek.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting