Ana Sayfa Donanım Kullanıcısını Uyaran Kulaklık TTEC Makaron Buzz

Kullanıcısını Uyaran Kulaklık TTEC Makaron Buzz

Ttec, kulaklık kullanımına yeni bir boyut getiren Bluetooth kulaklık modeli Makaron’un yeni versiyonu Ttec Makaron Buzz’ı piyasaya sundu.

Kullanıcısını uyaran kulaklık

Ttec Makaron ‘Buzz’ın en dikkat çekici özelliği; telefonunuzdan uzaklaştığınız anda bunu farketmesi ve sizi titreşimle uyarması. Bu özellik sayesinde, artık kullanıcılar telefonlarını bulundukları ortamda unutmayacaklar, böylece telefonu kaybetme derdi de son bulacak. Ttec Makaron Buzz, ayrıca çağrı alındığında ve telefon bağlantısı kesildiğinde de yine kullanıcısına titreşimle uyarı veriyor.buzzrenkler

Birbirine dolanan kablo derdine son veriyor

Ttec Makaron’un Bluetooth kulaklık deneyimini zenginletiren tüm özellikleri yeni Makaron Buzz ile de kullanıcılara ulaşıyor. Makaron Buzz, özel klipsi sayesinde yakaya takılabiliyor ve otomatik kablo sarma sistemiyle kablo karmaşasını tek tuşla ortadan kaldırıyor.

Makaron Buzz ile kullanıcılar bütün gün kulaklarında kulaklıkla gezmekten ve birbirine dolanan kablolarla uğraşma derdinden kurtuluyor. Telefona çağrı geldiğinde Makaron Buzz’ın sadece kablosunu çekmek yeterli oluyor. Çağrı sonlandırıldığında ise sarma düğmesine basılarak kablosu geri toplanabiliyor. Bu şekilde, karışarak kullanımı kısıtlayan kablo problemi sona ermiş oluyor ve ortaya kötü bir görüntü de çıkmıyor.

buzzsiyah

LED ışıkla bağlantı durumunu gösteriyor

Makaron Buzz, şık ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.  Siyah renk seçeneğiyle her kıyafete uyum sağlayacak Makaron Buzz, pembe ve beyaz seçenekleri ile de aksesuarlarına renk katmak isteyenlere hitap ediyor. Üzerinde bulunan LED ışıklı uyarısı ise Makaron Buzz’ın bağlantı durumunu gösteriyor.

Bluetooth kulaklığın tüm teknik avantajlarını tam anlamıyla yaşatıyor

Makaron Buzz, modern tasarımı kadar teknik özellikleriyle de ilgi çekecek… Çift cihaz ile aynı anda olmak üzere, toplamda 7 cihazla eşleşebilme imkanı sunan Makaron Buzz’un akıllı tuşu ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma yapabiliyor. 7 saate kadar konuşma, 240 saate kadar bekleme süresi sunan Bluetooth kulaklık, son aranan numarayı tekrar arama olanağı veriyor ve otomatik olarak tekrar eşleşme sağlıyor. Ses arttırma ve azaltma tuşları ve sesli arama özelliği sayesinde, Ttec Makaron Buzz, Bluetooth kulaklık kullanmanın tüm teknik avantajlarını tam anlamıyla yaşatıyor.

Makaron Buzz Bluetooth kulaklığı, Turkcell satış noktalarında ve teknoloji mağazalarında bulmak mümkün. TtecMakaron Buzz’ın tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting