Ana Sayfa Haber Instagram’dan Rekor Üstüne Rekor

Instagram’dan Rekor Üstüne Rekor

Kısa sürede özellikle akıllı telefon kullanıcı tarafından fenomen haline gelen Instagram uygulaması 100 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılıyor.

Geötiğimiz Nisan ayında Facebook tarafından satın alınan firma tüm hızıyla büyümeye devam ediyor. Instagram uygulamasını indirenlerin sayısı 100 milyon rakamının üzerine çıktı. Son dönemde Insatgram hakkında çıkan dedikoduların kullanıcı sayısını etkilediği yönünde haberler oraya çıkarken firmanın açıkladığı rakamlar bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını gözler önüne serdi. Firma yayınladığı kullanıcı rakamlarına göre son bir ayda kullanıcı sayısını yüzde 11 arttırmış durumda. instagram
Facebook’a geçmesinin ardından hızlıca Android uygulamasını çıkartan firma kullanıcı sayısı açısından da yükselen bir grafikte yoluna devam etmiş gibi gözüküyor. Son bir yılda yüzde 300 oranında büyüyen Instagram hakkında ne dedikodu çıkarsa çıksın bundan sonra 100 milyonun üzerinde insan Insatgram uygulamasını kullanmaya devam edecek. Insatgarm’ın bundan sonraki hedefi ise Windows Phone ve BlackBerry 10 platformu olmalı.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting