Ana sayfa Gundem Instagram'a yeni güncelleme geldi!

Instagram’a yeni güncelleme geldi!

Şu aralar sosyal medyanın odak noktası haline gelmiş olan Instagram önemli bir güncelleme aldı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Şimdilerde sosyal medyanın odak noktasının Facebook’tan, Instagram’a doğru kaydığını söylesek sanırım pek de yanılmış olmayız. Instagram özellikle gençler arasında hayli popüler bir uygulama. Bu durumun temel nedenlerinden birisi de hiç kuşkusuz Instagram’ın tamamen görsel odaklı bir sosyal medya aracı olması.

Gençler, fotoğraflarını çekip Facebook’ta paylaşmak yerine, anlık olarak Instagram’da paylaşmayı daha basit ve ilgi çekici buluyor. Ayrıca Instagram’da bulunan hikaye olayı da bu platformun albenisini arttıran farklı bir detay.

Yine de tüm artı yanlarına rağmen, Instagram kendini yenilemekten, güncellemekten geri kalmıyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan güncelleme ile Instagram yeni bir özelliğe daha kavuştu.

Bu yeni özellik sayesinde artık kullanıcılar, aynı anda birden fazla fotoğraf ya da video paylaşabilecekler. Instagram’a gelen yeni güncelleme ile ilgili tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere Instagram’a gelen yeni özellik sayesinde 10 fotoğraf ya da videoyu tek bir gönderi üzerinde paylaşabiliyoruz. Bu paylaşımların altında beliren ufak mavi nokta sayesinde, sağa kaydırarak yeni görsel ya da videolara ulaşabileceğimizi anlayacağız.

Instagram’ın bu yeni özelliğine uygulamanızı güncelleyerek ulaşabilirsiniz. Instagram’ın güncellemesi an itibariyle tüm dünyadaki iOS ve Android marketlerinde yayınlanmış durumda. Tek yapmanız gereken telefonunuzdaki markete giderek güncellemeleri kontrol etmek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler