Instagram’a video chat sohbet özelliği geliyor


Instagram’a büyük değer katacak bir güncelleme geliyor. Henüz şirketten resmi bir açıklama gelmese de bazı sızıntı detaylar var.

Video ve fotoğraf paylaşım platformu Instagram için yeni bir güncelleme daha yolda. Wabetainfo sitesinde yayınlanan bir ekran görüntüsü, Instagram’ın da yakın zamanda video chat yani video sohbetler için bir güncelleme yayınlayabileceğini ortaya çıkardı. Şu an ekibin bu özellik üzerine yoğun çalışmalar yürüttüğü, ancak henüz final sürümüne ulaşılmadığı için açıklama yapmaktan kaçındığı söyleniyor.

Konu hakkında haber yapan sitelerden bir tanesi de Techcrunch. Hatta bu site de konuyu direkt firmaya sorarak teyit ettirmeyi denemiş, ancak firmadan gelen cevap şöyle olmuş: “Söylentiler hakkında yorum yapmıyoruz.”

Baktığımızda, Instagra m’ın son yıllarda video tarafına yönelik birçok çalışma yaptığını görüyoruz. Videolara çeşitli efektler ekleyebilme ve hikâye hazırlamada kullanılan unsurlar, bunlardan bazıları. Beklentiler, görüntülü görüşme sisteminin de birkaç ay içinde Android ve iOS kullanıcıları için hazır olacağı yönünde.

Instagram'a video chat sohbet özelliği geliyor

iPhone X çakması mı, yoksa daha iyi mi? NOA N10 tüm muhteşemliğiyle geliyor


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin