Ana sayfa Genel Instagram Boomerang için yeni modlar test ediyor

Instagram Boomerang için yeni modlar test ediyor

Instagram Boomerang uygulaması için yeni animasyonlar test etmeye başladı. Böylece yakında, InstaStories de farklı farklı dönüp duran Boomerang videoları ile istila edilebilir.

Daha fazla Instagram Boomerang videosu göreceğiz

Popüler sosyal medya uygulaması, Boomerang’ın daha fazla kullanılması için Hold ve Dynamic isimli iki yeni mod devreye girecek. Hold ile videolar loop’un sonunda birkaç saniye bekleyecek. Dynamic ile videolar oynarken aynı zamanda titreyecekler.

Sosyal medya servisi, bu iki modun dışında, yeni bir mod serisi de ekleyebilir. Kullanıcıların yorumlarına ve geri dönüşlerine göre Boomerang’ın daha fazla geliştirileceği tahmin ediliyor.

Sosyal medya servisi ayrıca bazı küçük özelliklerle Boomerang’ı daha çekici hale getirmeye çalışıyor. Test edilen özelliklerden biri de uyarı filtresi. Böylece kullanıcılar aldıkları uyarıları, belli filtrelerden geçirerek sıralayabilecekler.

Apple iPhone yüzünden yine mahkemelik oldu!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler