Ana Sayfa Facebook Instagram 2020 stratejilerini herkesle paylaştı

Instagram 2020 stratejilerini herkesle paylaştı

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan Instagram 2020 stratejileri ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Şirketin CEO’su katıldığı bir programda neler planladıklarını anlattı. İşte Instagram ile ilgili önemli haberimizin detayları.

Sosyal medya artık hayatımızın çok önemli bir parçası. Özellikle de Instagram gibi platformlar neredeyse vazgeçilmezimiz haline geldi. Peki bu tür sosyal medya platformlarından olan Instagram nasıl bir 2020 stratejisi izleyecek? Instagram’ın başındaki isim olan Adam Mosseri, konu ile ilgili bazı ipuçları verdi.

Instagram 2020 stratejilerini görsellik üzerine kuruyor

Takip sekmesinin kaldırılması ve beğenilerin gizlenmesi Instagram tarafından gerçekleştirilen en önemli yenilikler içerisinde yer alıyordu. Şimdi ise şirket 2020 yılında daha farklı İşler peşinde.

Bildiğiniz üzere Instagram tamamen görsellik üzerine kurulu bir platform. Bu nedenle Instagram için görsellik demek herşey demektir. Şirketin genel sorumlusu tarafından yapılan açıklamalarda filtrelere ağırlık verileceği ifade ediliyor. Böylece kullanıcılar yeni görüntüler yakalama fırsatına sahip olacak.

ABD’deki seçimler, gizlilik, hikayeler ve mesajlaşmanın büyümeye devam ettiğini ve yeni değişiklikler üzerinde çalıştıklarını ifade eden platform yetkilisi, hızlanacaklarını söyledi. Bildiğiniz üzere şu anda Instagram, Snapchat gibi son derece güçlü rakiplere sahip. Eğer şirket 2020 stratejisinde belirlediği görsellik ve hikayeler gibi alanlarda fark yaratamazsa, geri sıralara düşebilir. Sizce Instagram 2020 yılında hangi yenilikleri getirebilir? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Instagram ve Facebook siyasi reklam politikası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting