İGA’da Ulaşım BinBin ’lerle Ücretsiz Sağlanacak

BinBin

2020 yılından itibaren Türkiye’nin küresel ölçekteki en büyük projelerinden İGA İstanbul Havalimanı’nda hizmet sunan BinBin , kısıtlı bir süreyle terminal içerisindeki tüm cihazlarını ücretsiz kullanıma açtı.

Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte İGA İstanbul Havalimanı binlerce uçuşa ve yüz binlerce yolcuya ev sahipliği yapmaya başladı. Yaz sezonu itibariyle terminal içerisinde ciddi bir trafik artışı görülüyor.   Yaşanan yoğunluk ve oluşan kuyruklar nedeniyle yolcuların mağdur olmaması ve daha iyi bir seyahat deneyimi yaşanması adına sunduğu hizmete yeni çözümler ekleyen BinBin, terminal içerisindeki tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet vereceğini açıkladı.

 BinBin

QR Koduyla Hızlı ve Pratik Kullanım

Teknoloji ve insan tecrübesini bir araya getirerek en iyi müşteri deneyimini sunmaya odaklanan BinBin, yenilenen mobil uygulaması sayesinde oldukça pratik kullanım kolaylığı sağlıyor. Markanın cihazlarına erişmek isteyen kullanıcıların  mobil uygulamasını iOS ve Android platformlarından indirmesi ve üyelik oluşturması gerekiyor. Yenilenen arayüzü sayesinde, kullanıcılar mobil uygulama içerisinde yer alan haritadan yakınlarında bulunan tüm cihazları ve cihazların batarya durumu kolayca görülebiliyorlar.

Kullanıcıların Terminal içerisindeki cihazları ücretsiz bir şekilde kullanmaları içinse üzerlerinde yer alan QR kodunu mobil uygulamaya taratmaları yeterli oluyor.

Rapor: M3 işlemcili MacBook Pro ve Mac mini’nin çıkış tarihi ortaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir