Ana sayfa İnternet Türk Telekom ücretsiz Wi-Fi için düğmeye bastı!

Türk Telekom ücretsiz Wi-Fi için düğmeye bastı!

Türk Telekom İstanbul Havalimanı’nda ücretsiz Wi-Fi dağıtmak için çalışmalara başladığını açıkladı. Konuyla igili detaylar haberimizde.

Türk Telekom, günlük 200 binden fazla yolcuya ev sahipliği yapan, dünyanın sıfırdan yapılan tek çatı altındaki en büyük yolcu terminali olan İstanbul Havalimanı’nda ücretsiz olarak Wi-Fi hizmeti vereceğini açıkladı.

Samsung ve Google güncelleme hızı için yarışıyor

Türk Telekom, İstanbul Havalimanı’na dünyanın dört bir yanından gelecek misafirlerin, burada çalışanların ve tüm ziyaretçilerin yararlanması için konumladığı 5 bine yakın erişim noktasıyla Türkiye’nin kapalı alandaki en büyük Wi-Fi şebekesini kurdu.

Ücretsiz Wi- Fi hizmeti 1 saat ücretsiz olacak!

Türk Telekom, İGA Wi-Fi şebekesi üzerinden bağlantı kuran kullanıcılara 1 saat ücretsiz internet erişimi sağlıyor.

1 saatlik ücretsiz kullanım sonrasında, kullanıcılar ücretli paket satın alabiliyor. Ücretli paket satın alma talebinde bulunan kullanıcılar, tüm gün kullanım veya 2 saat kullanım paketi olmak üzere, 2 farklı paket opsiyonundan faydalanabiliyor.

Wikipedia ne zaman açılacak? İşte cevabı!

Türk Telekom bu hizmetlerinin en verimli şekilde kullanılması için İstanbul Havalimanı’nda 7/24 teknik destek veren gezici bir de ekip oluşturdu.

ücretsiz Wi-Fi

Türk Telekom, İstanbul Havalimanı içerisinde Wi-Fi tişörtleriyle dolaşan destek ekip hem kiosk kullanımında hem de internet bağlantısında kullanıcılara destek sağlayacak. Türk Telekom şimdilik 1 saat sonrasında ücretli olarak sunacağı paketlerin fiyatlarını açıklamadı. Umarız bu paketler uygun fiyatlı olur ve tüm yolcular bu paketlerden yararlanabilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler