Cep-Magnet ile internet keyfini her yere taşıyor

 Cep-Magnet

Türk Telekom, 4.5G’li taşınabilir modemi Cep-Magnet ile ev rahatlığında interneti müşterilerinin gittiği her yere taşırken, yaz döneminde artan mobil data ihtiyacını da 20 GB’dan 300 GB’a kadar data sunan Cep-Magnet paketleri ile karşılıyor.

 Türk Telekom, bol GB’lı ve yüksek hızlı internet deneyimini her yere taşıyor. Müşterilerine 4.5G bağlantısının bulunduğu her yerde yüksek hızlı internet kullanımı olanağı veren Cep-Magnet paketleri ile, faturalı ve faturasız müşterilerine özel tekliflerle yaz döneminde artan mobil data ihtiyacına çözüm sunuyor.

 Cep-Magnet

Ev internetinin rahatlığı artık her yerde

 CepMagnet ile TTmobil müşterileri 4.5G hızındaki interneti her yere götürme imkânı elde ediyor. 15 farklı cihazın bağlanabildiği 4.5G’li taşınabilir modeme özel yüksek kotalı paketlerden sevdikleriyle birlikte yararlanabiliyor.

Müşteriler, Cep-Magnet paketlerinin yanında modem de satın alabiliyor. Modemi olan müşteriler ise sadece paket satın alarak mobil WiFi hizmetinden faydalanabiliyor.

Ayrıcar nakil talebi gereksinimi olmaksızın diledikleri her yere modemi götürerek internet kullanabiliyor. 4.5G hızında deneyim sağlayan, cebe sığacak büyüklüğe sahip CepMagnet modemler, yüksek kapasiteli dahili bataryası sayesinde 8 saate kadar çalışabiliyor.

Faturalı ve faturasız müşteriler için çok sayıda teklif

  Yeni faturasız hat sahipleri, kendi kullanımlarına uygun CepMagnet paketlerini seçebiliyor.  Ffaturasız hat sahipleri, 20 GB, 30 GB, 50 GB, 100 GB, 200 GB ve 300 GB data kullanımlı paketleri 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık alternatiflerle seçerek kampanyadan faydalanabiliyor.  Satışa sunulan paketlerin ücreti 59 TL’den başlıyor.

Cep-Magnet tarifelerini yeni faturalı müşterileri için modemli ve modemsiz olarak satışa sunuyor. 12 ay taahhütle alınabilen 50 GB, 100 GB, 200 GB ve 300 GB’lık tarifeler modemsiz olarak 173 TL’den, modemle birlikte ise 254 TL’den başlayan uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

The Boys’un yan dizisi Gen V’den beklenen fragman geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir